Pretenca për Shullazin, RENEA dhe FNSH blindojnë Gjykatën e Krimeve të Rënda
Formacionet e mundshme për ndeshjen Spartak – Liverpool, kthehet Mane
Pëlqej
Liverpooli i kthehet Ligës së Kampionëve duke u angazhuar tani në Moskë kundër Spartakut të Massimo Carreras.

Distanca në mes dy qyteteve është 2500 kilometra, të cilat dallojnë shumë, posaçërisht në klimë. Sadio Mane pritet të luajë nga minuta e parë, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme:

Spartak Moska (3-5-2): Rebrov; Djikia, Tasci, Bocchetti; Eschenko, Popov, Fernando, Pasalic, Kombarov; Pedro Rocha, Luiz Adriano.

Liverpool (4-3-3): Karius; Alexander-Arnold, Matip, Klavan, Robertson; Emre Can, Henderson, Wijnaldum; Oxlade-Chamberlain, Sturridge, Mane.

Ndeshja luhet në kudër të Grupit E dhe Reds prijnë me një pikë, aq sa kanë edhe skuadrat tjera. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2017, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori