Formacionet zyrtare: AEK - Bayern Munich
Pëlqej
Bayern Munich do të luaj në një transfertë jo të mirë, me atë të skuadrës greke, AEK.

Bavarezët duan të rikthehen te fitorja pasu dështuan në ndeshjen e fundit ku përfunduan në barazim me Ajaxin në "Allianz Arena".

Grekët nuk kanë se çfarë të humbasin dhe do të tentojnë t'i bëjnë ndonjë surprizë të bukur gjermanëve.

Formacionet e skuadrave:

AEK XI: Barkas, Bakakis, Lampropoulos, Chygrynskiy, Hult, Simoes, Galanopoulos, Bakasetas, Klonaridis, Mantalos, Ponce.

Bayern Munich XI: Neuer; Kimmich, Süle, Hummels, Rafinha; Martínez, Thiago; Robben, James, Gnabry; Lewandowski.
Shtuar më 23/10/2018, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori