Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Formacionet zyrtare, Ajax-Liverpool
Njëra nga ndeshje kryesore të cilat zhvillohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve brenda fazës së grupeve, është ajoi ndërmjet Ajaxit dhe Liverpoolit.

Këto dy skuadra shihen si favorite për të kaluar grupin D.

Formacionet zyrtare:

Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind, Tagliafico; Klaassen, Kudus, Martínez; Gravenberch, Tadic, Neres.

Liverpool: Adrian, Alexander-Arnold, Gomez, Fabinho, Robertson, Wijnaldum, Milner, Jones, Salah, Firmino, Mane.
Shtuar më 21/10/2020, ora 20:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori