FORMACIONET ZYRTARE/ Alegri “blindon” mbrojtjen, Zizu me surpriza
Juventusi dhe Real Madridi do të kërkojnë të mbyllin sezonin me një tjetër trofe, kur të takohen në “Millennium Stadium” duke filluar nga ora 20:45.

Kjo ndeshje është më shumë se një finale për dyja skuadrat, që kërkojnë të shkruajnë historinë.

Ndërkohë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Real Madrid: Navas, Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal, Casemiro, Modric, Kroos, Isco, Benzema, Ronaldo

Juventus: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alves, Khedira, Pjanic, Sandro, Dybala, Higuain, Mandzukic. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2017, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori