Formacionet zyrtare: Angli - Brazil
Pëlqej
Anglia sfidon sonte në "Wembley" Brazilin në një miqësore luksi.

Anglezët luajnë me 5 herë fituesit e Kupës së Botës, dhe duan ta fitojnë këtë ndeshje në shtëpinë e tyre.

Brazili pas një udhëtimi të gjatë nga Amerika e Jugut e deri në Evropë, kërkon që të marri një rezultat pozitiv. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Anglia XI: Hart; Bertrand, Maguire, Stones, Gomez, Walker; Livermore, Dier, Loftus-Cheek; Rashford, Vardy

Brazili XI: Alisson: Marcelo, Miranda, Marquinhos, Alves; Augusto, Casemiro, Paulinho; Countinho, Jesus, Neymar
Shtuar më 14/11/2017, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori