Formacionet zyrtare: Arsenal - Atletico Madrid
Pëlqej
Arsenali dhe Atletico Madrid do të përballen sonte me njëra-tjetrën për ndeshjen e parë gjysmëfinale të UEFA Europa League.

Londinezët duan fitoren me patjetër që të jenë afër finales së madhe.

Madrilenët vijnë në "Emirates" për një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Arsenal XI: Ospina; Monreal, Koscielny, Mustafi, Bellerin; Ramsey, Xhaka, Wilshere; Ozil, Welbeck, Lacazette

Atletico Madrid XI: Oblak; Lucas, Godin, Gimenez, Vrsaljko; Correz, Saul, Thomas, Koke; Gameiro, Griezmann
Shtuar më 26/04/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori