Formacionet zyrtare, Arsenal-Leicester
Arsenal do të presë në shtëpi në orën 20:15 Leicester.

Skuadra e Artetas po kalon një formë të mirë dhe kërkon vetëm fitoren.

Formacionet zyrtare:


Arsenal: Leno, Luiz, Gabriel, Tierney, Bellerin, Xhaka, Partey, Ceballos, Saka, Lacazette, Aubameyang.

Leicester: Schmeichel, Fofana, Evans, Fuchs, Castagne, Mendy, Praet, Justin, Tielemans, Barnes, Maddison.
Shtuar më 25/10/2020, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori