Formacionet zyrtare: Arsenal - Sporting Lisbone
Arsenali pret sonte në "Emirates Stadium" skuadrën portugeze, Sporting Lisbone, e vlefshme për UEFA Europa League.

Top-çinjtë kërkojnë të fitojnë dhe të marrin 3 pikët.

Miqtë nga Lisbona vijnë në Londër për të marrë një rezultat poziti.

Formacionet e skuadrave:

Arsenal XI: Cech; Jenkinson, Holding, Sokratis, Lichtsteiner; Ramsey, Guendouzi; Iwobi, Smith-Rowe, Mkhitaryan; Welbeck.

Sporting CP XI: Ribeiro; Gaspar, Coates, Mathieu, Acuña; Nani, Miguel Luis, Gudelj, Bruno Fernandes; Diaby, Montero.
Shtuar më 08/11/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori