Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao - Real Madrid
Athletic Bilbao pret sonte kampionët e spanjë, Real Madrid në "San Mames"

Vendasit do të tentojnë që të marrin një rezultat pozitiv kundër madrilenëve.

Galaktikët e duan fitoren me çdo kusht pasi dhe rivalët e tyre Barcelona dështoi sot, dhe ata duan të ngushtojnë diferencën.

Formacionet e skuadrave:

Athletic Bilbao XI: Kepa; De Marcos, Etxeita, Nunez, Balenziaga; Iturraspe, Rico, Williams, Raul Garcia; Susaeta, Aduriz

Real Madrid XI: Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco, Benzema, Ronaldo
Shtuar më 02/12/2017, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori