Formacionet zyrtare, Atl Madrid-Chelsea
Në Wanda Metropolitano do të luhet supersfida e parë e Champions me Atl Madrid dhe Chelsea.

Pritet një ndeshje mjaft e luftuar nga të dyja skuadrat.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Llorente, Savic, Felipe, Hermoso, Correa, Koke, Saul Niguez, Lemar, Felix, Suarez.

Chelsea: Mnedy, Azpilicueta, Christensen, Rudiger, Alonso, Kovacic, Jorginho, Mopunt, Hudson-Odoi, Werner, Giroud.


Shtuar më 23/02/2021, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori