Formacionet zyrtare, Barça-Betis, a luan Messi?
barca
Skuadra e Barcelonës do të hidhet pak minuta më vonë në fushën e lojës ku do të përballet me Real Betis. Trajneri Ernesto Valverde do të hedhë në fushë formacionin 4-3-3.

Në portë Ter Stegen. Në mbrojtje Pike-Alba-Lenglet-Roberto. Në mesin e fushës Busquets-Arthur dhe Rakitiç ndërsa në sulm Messi-Suarez dhe Malcom. Në kampin tjetër Betis do të luajë me formacionin 3-5-2. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori