Formacionet zyrtare: Barcelona - Roma
Barcelona dhe Roma do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e parë në UEFA Champions League.

Barça ka një kundërshtarë të lehtë në letër, por të shikojmë sa i fortë do të jetë në fushën e gjelbër.

Roma do të vuajë sonte ndaj katalanasit, pasi ka dhe disa mungesa të rëndësishme si; Nainggolan dhe Cengiz Under. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Barcelona XI: Ter Stegen; Semedo, Pique, Umtiti, Alba; Roberto, Rakitic, Busquets, Iniesta; Suarez, Messi

Roma XI: Alisson; Peres, Fazio, Manolas, Kolarov; Pellegrini, De Rossi, Strootman; Florenzi, Dzeko, Perotti.
Shtuar më 04/04/2018, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori