Formacionet zyrtare: Barcelona - Sevilla
Barcelona pret sonte në shtëpi Sevillan në kuadër të ndeshjes së kthimit të Kupës së Mbretit në çerekfinale.

Në ndeshjen e parë, katalanasit pësuan humbje nga Sevilla me rezultatin 2-0, dhe sonte kërkojnë që të hakmerren dhe të kalojnë në gjysmëfinale.

Formacionet e skkuadrave:

Barcelona XI: Cillessen; Roberto, Pique, Lenglet, Alba; Arthur, Busquets, Rakitic; Coutinho, Suarez, Messi.

Sevilla XI: Soriano; Carrico, Kjaer, Gomez; Promes, Banega, Amadou, Mesa, Arana; Sarabia, Silva. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2019, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori