Formacionet zyrtare/ Basel – Arsenal
Basel dhe Arsenal Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të fundit në fazën e grupeve.

Arsenal: Ospina, Gabriel, Holding, Koscielny, Gibbs, Xhaka, Ramsey, Iwobi, Ozil, Lucas, Alexis.

Basel: Vaclík, Traoré, Lang, Serey Dié, Delgado, Steffen, Suchý, Janko, Balanta, Elyounoussi, Xhaka./Albeu.com/

Shtuar më 06/12/2016, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori