Formacionet zyrtare: Bayern Munich V Leipzig
Bayern Munich dhe Lipzig ndeshen përsëri po në "Allianz Arena" për xhiron e 10-të në Bundesliga.

Kampionët e gjermanisë kërkojnë fitoren pas gabimit të Dortmundit që humbi në Hannover.

Modestët e Leipzigut duan hakmarrjen pas humbjes në mesjavë në kupë.

Formacionet skuadrave:

Bayern XI: Ulreich; Alaba, Hummels, Boateng, Kimmich; Martinez, Rudy; Rodriguez, Alcantara, Robben; Lewandowski

Leipzig XI: Gulacsi; Klostermann, Upamecano, Orban, Halstenberg; Sabitzer, Keita, Demme, Forsberg; Poulsen, Werner
Shtuar më 28/10/2017, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori