Formacionet zyrtare: Belgjikë - Islandë
Belgjika dhe Islanda do të përballen sonte në "King Baudouin Stadium", e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Skuadra e Martinezit do të kërkojnë të marrin 3 pikët që të marrin kryesimin e grupit.

Islandezët vijnë në Bruksel për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Belgjikë XI: Courtois; Boyata, Kompany, Alderweireld; Witsel, Tielemans; Meunier, Mertens, Hazard, Hazard; Batshuayi.

Islandë XI: Halldorsson; Magnusson, Arnason, Fjoluson, Ingason; Skulason, Gunnarsson, Palsson, Sigurdsson; Gudmundsson, Finnbogason . /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori