Formacionet zyrtare: Besiktas - Bayern Munich
Pëlqej
Besiktas dhe Bayern Munich do të përballen sot me njëra-tjetrën për ndeshjen e dytë të 1/8 e UEFA Champions League.

Në këtë ndeshje ka përfunduar gjithçka ku Bayerni e shkatërroi skuadrën turke në ndeshjen e parë me rezultatin 5-0 në "Allianz Arena".

Por asnjëherë nuk duhet të thuash kurrë nëse nuk ka përfunduar asgjë.

Formacionet e skuadrave:

Besiktas XI: Zengin; Erkin, Uysal, Medel, Gonul; Lens, Arslan, Ozyakup, Quaresma; Pektemek, Love

Bayern XI: Ulreich; Rafinha, Hummels, Alaba; Vidal, Martinez, Alcantara; Muller, Lewandowski, Ribery
Shtuar më 14/03/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori