Formacionet zyrtare: Chelsea - Arsenal
Chelsea dhe Arsenali përballen sonte në "Stamford Bridge" për gjysmë-finalen e Carabao Cup.

Blutë e Londrës duan një hakmarrje ndaj Arsenalit për atë barazim në "Emirates".

Topçinjtë duan me patjetër fitoren për të shkuar në finalen dhe të përballen me Cityn, dhe pse jo për të fituar kupën për të shpëtuar sezonin.

Fornmacionet e skuadrave:

Chelsea XI: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; Moses, Fabregas, Drinkwater, Kante, Alonso; Hazard, Morata

Arsenal XI: Ospina; Chambers, Mustafi, Holding; Bellerin, Wilshere, Xhaka, Maitland-Niles; Iwobi, Welbeck, Lacazette
Shtuar më 10/01/2018, ora 20:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori