Formacionet zyrtare: Chelsea - BATE Borisov
Chelsea pret sonte në "Stamford Bridge" skuadrën bjelloruse, BATE Borisov, e vlefshme për UEFA Europa League.

Blutë e Londrës kanë si prioritet të fitojnë ndeshjen dhe të marrin tre pikët e arta.

Miqtë vijnë në Londër për të marrë një rezultat pozitiv, sikur edhe një barazim.

Formacionet e skaurave:

Chelsea XI: Arrizabalaga; Emerson, Cahill, Christensen, Zappacosta; Loftus-Cheek, Fabregas, Kovacic; Pedro, Giroud, Willian.

BATE Borisov XI: Scherbitsky; Volodjko, Flipenko, Flipovic, Rios; Baga, Dragun, Hleb; Stasevich, Signevich, Skavysh.
Shtuar më 25/10/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori