Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle
Chelsea do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në xhiron e 15 të Ligës Premier.

Tashmë Antonio Conte ka publikuar formacionin zyrtare.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin Stamford Bridge dhe pritet të startojë në ora 13:30.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta (c), Christensen, Rudiger; Moses, Kante, Drinkwater, Fabregas, Alonso; Hazard, Morata. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2017, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori