Formacionet zyrtare, Chelsea-Tottenham
Në orën 17:30 do të luheri derbi i Londrës mes Chelsea dhe Tottenham.

Të dyja skuadrat luftojnë për kreun. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy, James, Silva, Zouma, Chilwell, Kante, Kovacic, Mount, Ziyech, Abraham, Werner.

Tottenham:vLloris (C), Aurier, Rodon, Dier, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Bergwijn, Son, Kane.
Shtuar më 29/11/2020, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori