Formacionet zyrtare: Dinamo Kiev – Chelsea
Chelsea vjen në këtë ndeshjen për të ruajtur avantazhin 3-0 të ndeshjes së parë.

Dhe për këtë Sarri nuk ka rrzikuar duke hedhur në fushë një formacion të kujdesshëm.

Formacionet zyrtare:

Dinamo Kiev XI: Dinamo Kyiv: Bouko, Kedziora, Burda, Kadar, Mykolenko, Sydorchuk, Shepelev, Pereira, Shaparenko, Tsygankov, Garmash.

Chelsea XI: Kepa; Zappacosta, Rudiger, Christensen, Alonso; Kante, Kovacic, Loftus-Cheek; Willian (c), Giroud, Hudson-Odoi. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2019, ora 18:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori