Formacionet zyrtare: Dortmund-Bayern Munich (FOTO LAJM)

Borussia Dortmund dhe Bayern Munich takohen në “Signal Iduna Park”, për të zhvilluar derbin e javes së 28-të të Bundesligë.

Ndeshja mes Dortmundit dhe Bayernit fillon ne orën 18:30.

Edhe pse pa tifozë, kjo ndeshje pritet të tërheqë interesim të madh, me Bayern Munich që ka vetëm katër pikë më shumë se Dortmund.


Shtuar më 26/05/2020, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori