Formacionet zyrtare: Eintracht Frankfurt – Inter

Luciano Spalletti ka zgjedhur një 4-3-3 për ndeshjen e parë të 1/8-ave të Europa League ndaj Eintracht Frankfurt, shkruan Albeu.com

Do të jetë Borja Valero ai që do të zëvendësojë të dëmtuarin Radja Nainggolan në mesin e fushës.

Ai do të shoqërohet nga Brozovic dhe Vecino, ndërsa në sulm, Perisic dhe Politano do të luajnë pas krahëve të Lautaro Martinez.

Formacionet zyrtare:

Eintracht Frankfurt XI: Trapp, Ndicka, Fernandes, Jovic, Haller, Kostic, Gavinovic, Hintereger, Rode, Hasabe, Da Costa

Inter XI: Handanovic, D’ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah, Vevino, Brozovic, Politano, B.Valero, Perisic, Lautaro. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2019, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori