Formacionet zyrtare: Everton-Liverpool, "The Reds" duan fitoren për t'u afruar me titullin
Në Goodison Park zhvillohet derbi i qytetit ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit.

Redsat do ta kërkojnë fitoren, në mënyrë që t’i afrohen sa më shumë titullit.

Formacionet zyrtare:

Everton: Pickford; Coleman, Keane, Holgate, Digne; Andre Gomes, Davies, Gordon, Iwobi; Calvert-Lewin, Richarlison.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Milner, Fabinho, Henderson, Keita, Minamino, Mane, Firmino.
Shtuar më 21/06/2020, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori