Formacionet zyrtare: Holand - Gjermani
Holanda dhe Gjermania do të përballen sonte me njëra-tjetrën sonte në "Johan Cruijff Arena", e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Të dyja skuadrat do të kërkojnë të fitojnë dhe të marrin 3 pikët në Grupin 1 në Ligën A.

Formacionet e skuadrave:

Holanda XI: Cillessen; Dumfries, de Ligt, Van Dijk, Blind; Wijnaldum, de Jong, de Roon; Babel, Depay, Bergwijn.

Gjermania XI: Neuer; Hector, Hummels, Boateng, Ginter; Kimmich; Werner, Kroos, Can, Muller; Uth. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori