Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez
Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, do ta vendos skuadrën që kalon tutje.

Interi ka shumë mungesa të rëndësishme si Mauro Icardi, Radja Nainngolan, Miranda, Lautaro Martinez e Kwadwo Asamoha.

Për këtë ndeshje Luciano Spaletti ka vendosur të luajë në mbrojtje me De Vrij e Skriniar.

Në mesfushë luajnë emra si Vecino e Valero.
Sulmi i është besuar Keita, Perisic, Politano e Candreva.
Në anën tjetër gjermanë kanë vendosur të luajnë me Gacinovic, Haller e Jovic.

Ndeshja fillon në ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Inter XI: Handanovic, Cedric, De vrij, Skriniar, D’Ambrosio, Vecino, Valero. Candreva, Politano, Perisic, Keita.

Eintracht XI: Trapp; N’Dicka, Hinteregger, Hasebe, da Costa; Kostic, Willems, Rode, Gacinovic; Haller, Luka Jovic. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2019, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori