Formacionet zyrtare: Inter - Milan
Pëlqej
Interi dhe Milani do të luajnë sonte në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për javën e 9 të Serie A.

Kjo është një ndeshje që të dyja skuadrat do të luajnë me gjithë shpirt për të fituar.

Si Interi dhe Milani dëshirojnë shumë të marrin pikët e plota sonte.

Formacionet e skuadrave:

Inter XI: Handanovic; Vrsaljko, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

Milan XI: Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Calhanoglu, Higuain, Suso. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori