Formacionet zyrtare: Inter - Tottenahm Hotspur
Inter dhe Tottenham do të përballen me njëra-tjetrën në UEFA Champions League për sezonin 2018/19.

Djemtë e Spallettit kthehen pasn jë kohe të gjatë (7 vite) në këtë kompeticion dhe do të tentojnë të fitojnë sot ndaj anglezëve.

Skuadra londineze edhe pse vjen me mungesa do të arrijë që ta fitojë këtë takim.

Formacionet e skuadrave:

Inter XI: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Miranda, Asamoah; Brozovic, Vecino; Perisic, Nainggolan, Politano; Icardi.

Tottenham XI: Vorm; Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies; Dembele, Dier, Eriksen; Lamela, Son, Kane. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori