Formacionet zyrtare: Itali - Holand
Italia dhe Holanda do të luajnë sonte miqësoren e luksit që do të zhvillohet në stadiumin e Juventusit, "Allianz Stadium".

Azzurët do të zhvillojnë miqësoren e tretë brenda këtyre ditëve.

Formacionet e skuadrave:

Itali XI: Perin; Zappazcosta, Rugani, Romagnoli, Criscito; Cristante, Jorginho, Bonaventura; Verdi, Belotti, Insigne

Holand XI: Cillesen; Hateboer, De Ligt, Van Dijk, Blind, Vilhena; Vorme; Vormer, De Roon, Wijnaldum; Babel, Depay
Shtuar më 04/06/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori