Formacionet zyrtare/ Juventus - Milan
Juventus dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në Kupën e Italisë, që do të zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

Juventus: Neto; Barzagli, Rugani, Bonucci, Asamoah; Pjanic, Khedira; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Milan: Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Locatelli, Bertolacci; Suso, Bacca, Bonaventura./Albeu.com/
Shtuar më 25/01/2017, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori