Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, Pirlo i befason të gjithë (FOTO LAJM)

Juventus nis sot në 20:45 mbrojtjen e titullit. Bardhezinjtë do të presin në shtëpi Sampdorian ku do kërkojnë ta nisin me këmbën e mbarë kampionatin.

Në këtë takim Pirlo ka befasuar me formacionin teksa ju ka besuar të rinjve si McKennie dhe Frabotta.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny; Danilo, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Ramsey, Rabiot, McKennie, Frabotta; Kulusevski, Cristiano Ronaldo.

Sampdoria: Audero; Bereszynski, Tonelli, Colley, Augello; Depaoli, Thorsby, Ekdal, Leris, Jankto; Bonazzoli.
Shtuar më 20/09/2020, ora 19:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori