Formacionet zyrtare: Juventusi pa Ronaldon synon të mbyllë çështjen e titullit ndaj Genoas
Juventusi do të luajë të transfertë ndaj Genoas teksa do të synojë të mbyllë ceshtjen e titullit kampion.

Në këtë sfidë Allegri ka vendosur të lerë pushim Cristiano Ronaldon i cili konsumoi shumë energji në ndeshjen e mesjavës kundër Atleticos.

Bardhezinjtë janë 18 pikë para Napolit në renditjen e Serie A dhe ecin të qetë drejt titullit kampion për të 8 vit radhazi.

Douglas Costa, Mattia De Sciglio, Juan Cuadrado, Andrea Barzagli dhe Sami Khedira vazhdojnë të jenë të lënduar. /albeu.com/

Formacionet Zyrtare:Genoa: Radu, Criscito, Zukanovic, Pereira, Radovanovic, Rolon, Lazovic, Romero, Lerager, Sanabria, Kouame.

Juventus: Perin, Caceres, Bonucci, Rugani, Pjanic, Can, Bentacur, Cancelo, Sandro, Mandzukic, Dybala.

Shtuar më 17/03/2019, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori