Formacionet zyrtare: Kosova me disa ndryshime përballë Danimarkës
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kosovës dhe Danimarkës

Takimi nis në orën 19:00 në stadiumin "Fadil Vokrri".

Këto janë formacionet:

Kosova XI: Muric, Aliti, Shala, Rashica, Halimi, Celina, Zeneli, Rrahmani, Vojvoda, Muriqi, Paqarada

DanimarkaXI: Schmeichel, Ankersen, Christensen, Bruun Larsen, Delaney, Jorgensen, Braithwaite, Jorgensen, Dalsgaard, Lerager, Hojbjerg. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori