Formacionet zyrtare: Kroaci - Spanjë
Kroacia dhe Spanja do të përballen sonte me njëra-tjetrën, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Kroacia kërkon hakmarrje për atë turpërim dhe do arrijë të marrë tre pikët.

Spanja vjen në Zagreb për të marrë një rezultatet pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Kroacia XI: Kalinic; Vrsaljko, Lovren, Vida, Jedvaj; Brozovic, Rakitic; Rebic, Modric, Perisic; Kramaric.

Spanjë XI: De Gea; Roberto. Ramos, Martinez, Alba; Ceballos, Busquets, Saul; Rodrigo, Aspas, Isco. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori