Formacionet zyrtare Lazio-Inter, rikthehet Martinez
Lazio dhe Interi takohen në derbin e javës së 24-të në Serie A.

Takimi nis në 20:45 dhe zhvillohet në "Stadio Olimpico" në Romë.


Formacionet zyrtare:

Lazio: Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Marusic, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Jony; Caicedo, Immobile

Inter: Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Lukaku, Lautaro
Shtuar më 16/02/2020, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori