Atentati mes Vlorës, kapet autori që ekzekutoi Tauland Beqirajn
Formacionet zyrtare: Lazio-Roma
Do të luhet duke filluar nga ora 20:45, ndeshja derbi mes Lacios dhe Romës.

Të dyja skuadrat futen në fushë me objektivin e vetëm, që është fitorja. Strakosha nuk është grumbulluar me Lacion për këtë ndeshje, ndërsa Marash kumbulla do e ndjekë nga stoli derbin e parë me fanellën verdhekuqe.

Formacionet zyrtare:

fOLazio: Reina; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Lazzari, Luis Alberto, Leiva, Milinkovic-Savic, Marusic; Immobile, Caicedo.

Roma: Pau Lopez; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Veretout, Villar, Spinazzola; Pellegrini, Mkhitaran; Dzeko.
Shtuar më 15/01/2021, ora 20:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori