Formacionet zyrtare, Leeds-Arsenal
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leeds United dhe Arsenal.

Nga minuta e parë për Leedsin është hedhur në fushë shqiptari, Ezgjan Alioski, i cili do të ketë përballe një tjetër shqiptar në fushë Granit Xhaka që e nis titullar me Arsenalin.

Shkodran Mustafi mbetet në stol.

Formacionet zyrtare:

Leeds: Meslier; Ayling, Koch, Cooper, Dallas; Phillips; Raphinha, Klich, Alioski, Harrison; Bamford.

Arsenal: Leno, Bellerin, Holding, Gabriel, Tierney, Xhaka, Ceballos, Pepe, Willock, Willian, Aubameyang.
Shtuar më 22/11/2020, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori