Formacionet zyrtare: Liverpool - PSG
Liverpool dhe PSG është supersfia e mbrëmjes së sotme në UEFA Champions League.

Të dyja skuadrat do të tentojnë të fitojnë pasi kanë të gjithë lojtarët titullarë.

Formacionet e skuadrave:

Liverpool XI: Alisson; Robertson, Van Dijk, Gomez, Alexander-Arnold; Keita, Wijnaldum, Henderson; Mane, Sturridge, Salah.

PSG XI: Areola; Bernat, Kimpembe, Silva, Meunier; Marquinhos, Rabiot; Di Maria, Neymar, Mbappe; Cavani. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori