Formacionet zyrtare: Liverpool - Roma
Pëlqej
Liverpooli dhe Roma do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Anfield Road" për gjysmëfinalen e parë të UEFA Champions League.

Të kuqtë e Kloppit kanë bër një sezon fantastik në Champions dhe do të tentojnë të fitojnë sonte që të jenë afër finales.

Roma është surpriza më e madhe e këtij sezoni, ku mposhtën Barcelonën e madhe, dhe shpresojnë që të marrin një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Liverpool XI: Karius; Robertson, Van Dijk, Lovren, Alexander-Arnold; Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain; Mane, Firmino, Salah

Roma XI: Alisson; Fazio, Manolas, Jesus; Kolarov, Strootman, De Rossi, Florenzi; Nainggolan, Under, Dzeko
Shtuar më 24/04/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori