Formacionet zyrtare: Liverpool-Tottenham, Shaqiri nga stoli
Liverpool dhe Tottenham do të përplasin brirët në orën 17:30, për javën e 12 të Premier League.

Të dyja skuadrat vijnë pas barazimeve respektivisht me Manchester United dhe Watfford.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Fabinho; Salah, Firmino, Mane.

Tottenham: Gazzaniga, Aurier, Alderëeireld, Sanchez, Rose, Ëinks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane.
Shtuar më 27/10/2019, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori