Formacionet zyrtare: Lyon - Manchester City
Lyon dhe Manchester City do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Parc Olympique Lyonnais", e vlefshme për UEFA Champions League.

Vendasit duan fitoren që të sigurojnë kualifikimin në fazën tjetër.

Skuadra e Guardiolës vjen në Lyon për të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Lyon XI: Lopes; Denayer, Marcelo, Marcal; Mendy, Aouar, Ndombele, Rafael; Cornet, Fekir, Depay.

Manchester City XI: Ederson, Zinchenko, Laporte, Stones, Walker; Mahrez, Fernandinho, Silva; Sane, Aguero, Sterling. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori