Formacionet zyrtare: Man City V Napoli
Manchester City dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Formacioni i Cityt: Ederson; Kyle Walker, John Stones, Otamendi, Delp; Fernandinho, Silva, De Bryne; Sane, Jesus, Sterling

Formacioni i Napolit: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Zielinski, Diwara, Hamsik; Callejon, Martens, Insigne. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 19:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori