Formacionet zyrtare: Manchester City - Feynord
Pëlqej
Manchester City luan sonte kundër Feynordit në "Etihad Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për raundin e pestë të UEFA Champions League.

Citizens luajnë takimin sa për të kaluar ndeshjen se e kanë siguruar kualifikimin dhe vendin e parë.

Ndërsa holandezët nuk kanë marrë asnjë pikë në katër ndeshjet e luajtura, dhe sonte vhtirë se do dalin me një barazim. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Manchester City XI: Ederson; Walker, Otamendi, Mangala, Danilo; De Bryne, Toure, Gundogan; Sterling, Aguero, Silva

Feynord XI: Jones; Haps, Tapia, van Beek, Diks; Vilhena, Toornstra, Amrabat; Larsson, Boetius, Berghuis
Shtuar më 21/11/2017, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori