Formacionet zyrtare: Manchester City - Shalke 04
Skuadra angleze fitoi me rezultat 3-2 në dramën e zhvilluar në Veltins Arena, ndërsa është favorit për të triumfuar edhe në Etihad Stadium dhe të kualifikohet në çerekfinale.

Formacionet zyrtare:

Manchester City XI: Ederson, Walker, Danilo, Laporte, Zinchenko, Gundogan, D. Silva, Sterling, Sane, B. Silva, Aguero.

Schalke 04 XI: Fahrmann, McKennie, Serdar, Bentaleb, Konoplyanka, Stambouli, Burgstaller, Oczipka, Sane, Bruma, Embolo. /albeu.com/

Shtuar më 12/03/2019, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori