Formacionet zyrtare, Manchester United – Liverpool
Në stadiumin ‘Old Traford’ do të zbarojnë për derbin më të madhe të javës, Manchester United dhe Liverpool.

Si United ashtu edhe Liverpool janë në garë për të dal nën kampionë të Anglisë pasi pozita e parë duket se është e sigurt për Manchester Cityn.

Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj sfide.

Formacionet zyrtare:

Man UTD: De Gea, Valencia, Smalling, Bailly, Young, Matic, Mata, McTominay, Rashford, Lukaku, Sanchez.

Liverpool: Karius, Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Can, Milner, Chamberlain, Salah, Firmino, Mane./albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori