Formacionet zyrtare: Manchester United - PSG
Manchester United dhe PSG do të përballen sonte për ndeshjen e parë të fazës me eliminim direkt në UEFA Champions League e cila do të zhvillohet në "Old Trafford".

United i Solskjaer do të bëj të pamundurën të marrë një fitore të pastër.

Skuadra franceze vejn në Manchester për të marrë nj♪7 rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Manchester United XI: De Gea; Young, Bailly, Lindelof, Shaw; Matic, Herrera, Pogba; Lingard, Martial, Rashford.

PSG XI: Buffon; Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Draxler, Verrati; Alves, Mbappe, Di Maria. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori