Formacionet zyrtare: Manchester United - Sevilla
Manchester United dhe Sevilla do të përballen sonte me njëra-tjetrën në ndeshjen e dytë të UEFA Champions League.

Anglezët i duhet patjetër fitorja nëse duan të kalojnë në çerekfinale të Championsit.

Edhe Sevilla vjen me motivin për të marrë një barazim, ku do të ishin ata që kualifikoheshin më tej. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Manchester United XI: De Gea; Young, Bailly, Smalling, Valencia; Matic, Fellaini; Rashford, Sanchez, Lingard; Lukaku

Sevilla XI: Rico; Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero; N'Zonzi, Banega; Sarabia, Vazquez, Correa; Muriel
Shtuar më 13/03/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori