Formacionet zyrtare: Milan - Inter
Milan dhe Inter do të përballen sonte në "San Siro", ndeshje e vlefshme për javën e prapambetur të 27 në Serie A.

Milan e do me çdo kusht fitoren sot, nëse do që të sigurojë një vend në Champions.

Inter kërkon një rezultat pozitiv për të mbetur në 4 skuadrat e para të Serie A. /albeu.com/

Formacionet e skuadrave:

Milan XI: Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Montolivio, Kessie, Bonaventura; Calhanoglu, Suso, Cutrone

Inter XI: Handanovic; Cancelo, Miranda, Skriniar, D'Ambrosio; Gagliardini, Brozovic, Rafinha; Candrave, Perisic, Icardi
Shtuar më 04/04/2018, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori