Formacionet zyrtare: Milan-Juve, Sarri me plot mungesa
Në San Siro në orën 21:45 do të luhet derbi i Serie A mes Milanit dhe Juventusit.

Bardhezinjtë në këtë përballje kanë shumë mungesa dhe Sarri është i detyruar për ndryshime në formacion.


Formacionet zyrtare:

Milan: G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Paqueta, Rebic; Ibrahimovic.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Bonucci, Rugani, Danilo; Bentancur, Pjanic, Rabiot; Bernardeschi, Higuain, Cristiano Ronaldo
Shtuar më 07/07/2020, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori